Počas prvých dvoch júlových týždňov sa na Slovensku uskutoční už 26. ročník akcie Na bicykli za život, ktorá spája v sebe rozmer aktívneho oddychu, pokojného svedectva a modlitby. Otcom myšlienky a každoročným lídrom na trase je Janko Hudáček. Štvrťstoročie úsilia nebolo márne. Stalo sa podhubím pre mnohé nové pro-life iniciatívy.

isti odštartujú svoje putovanie na Námestí osloboditeľov v Michalovciach v pondelok, 4. júla 2022. Cieľom tohtoročnej trasy je Bratislava, kde vyvrcholí naše putovanie v nedeľu, 17. júla 2022.

Jedinečnú pro-life akciu môžeš zažiť aj ty

Záujemcovia sa môžu pridať k cyklistom kedykoľvek počas trasy. V prípade záujmu treba vopred kontaktovať p. Jána Hudáčeka na tel. 0911 241 703 alebo mailom na hudacek.jan7@gmail.com.

Účastníci potrebujú občiansky preukaz, kartičku poistenca, mobil, karimatku, spacák, náhradnú obuv, reflexné pásky, osvetlenie, bicykel, prilbu, rukavice. Sprievodné vozidlo zabezpečí prevoz materiálu, stravy aj indisponovaných cyklistov. Stravovanie je možné individuálne, alebo spoločne (3,80€/deň).